Eğitimlerimi hem hafta içi hem de hafta sonu hizmet veriyorum. Hafta içi gündüz ve çalışanlar için akşam saatlerinde eğitim verdiğim gibi hafta sonları da hem cumartesi hem de pazar günleri piyano eğitimi veriyorum. 

Eğitimler başlangıç seviyesi için orta düzeyde olanlar için ve geliştirmek isteyenler için verilmektedir. Piyano eğitimi almak isteyen kişiler için öncelikli olarak seviye tespiti yapıyorum. Sonrasında ise kendilerine uygun eğitim planı oluşturuyorum.

Eğitimlerimiz kesintisiz olarak 365 gün devam ediyor. Yani yaz aylarında da eğitim veriyorum.  İsteyenler diledikleri zaman eğitimlere başlayabiliyor.

Adana piyano kursu olarak hem çocuklara hem de yetişkinlere piyano eğitimi veriyorum. Kişiye özel birebir eğitim vererek gelişimi hızlandırıyorum.

Adana piyano kursu olarak eğitim süremiz değişebilmekle beraber ortalama olarak çocuklar için 8 ay ile 12 ay arasında değişiklik gösterir. Durum biraz öğrencinin kapasitesi ile de alakalı olan bir durumdur. Bu noktada her yaşta piyano eğitimi alınabileceğini de ifade etmemiz gerekir.

Eğitim her yaş grubu ve her seviye için geçerlidir. Piyano çalmayı öğrenmenin yaşı yoktur. Öğrencilerim arasında çok farklı yaş grupları bulunmaktadır.

İsterseniz kendi evimde, isterseniz sizin belirlediğiniz bir yerde eğitim verebilirim.

Piyano çalmaya yatkınlık önemli bir faktör olsa da, önemli olan sizin piyano çalma isteğinizdir. Piyano çalması kolay öğrenilir ama uzman olunması zor bir enstrümandır.

Eğitim öğrenme garantilidir. Piyano çalmayı öğrenme amacınız kariyer odaklı olabileceği gibi hobi amaçlı da olabilir. Yıllardır müzik öğretmenliği yapmamın getirdiği tecrübe ile sizi hedeflerinize ulaştırabilirim.

Piyano almanıza gerek bulunmamaktadır. Bir org alabilirsiniz. Benimle yapacağınız piyano dersleri sonrasında evinizde org ile tekrar yapabilirisiniz.